2018 de 7 arama motoru optimizasyonu stratejisiyontemitaharri motoru optimizasyonu, bugün en stratejik sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. düzenli birleşik icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan tanıdık iseniz, arama motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün genişlik ekonomik dijital pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı kusursuz yalnız şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO tertipli olarak geliştirilen bilinmeyen stratejiler okunuşu teknikler ile daimî gelişen benzer alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında muntazam değişikliklere fut yakıştırmak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere dikkat etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, bayağı işletme sahiplerinin ilerlemesine muin yürütmek okunuşu taharri motoru oyununu rakiplerine karşıt edinmek amacıyla yedi SEO ipucu okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler dürüst sadece şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını ve umumi web sitesi performansını iyileştirmeye muin olabilirler.

1-Sesli aramayı görüş ardı etmeyin.
Google 2016’da, hareketli taharri platformundaki tümsek taharri sorgularının yüzdelik 20’sinin seda temelli olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda taharri sorgusunu yazmak alegori ünlü sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı oranlama ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. zımni henüz derinlemesine kuyruklu açar kelimelere okunuşu aynı konferans yapısına iye olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini ilave etmek de yararlı sadece fikirdir.

2-Önce taşınabilir düşünün.
Mobil arama zaten masaüstü aramayı aştı. seda sürekli arama, bunu 2018’de henüz da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi velinimet asistanlardan değil, akıllı telefonlarından ünlü taharri kullanır. Google okunuşu öbür arama motorları bu eğilimi başkalık etmiş ve mobil ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, uç yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine mobil sürümün kalitesine ve içeriğine bakılırsa sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış taşınabilir sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu arama motoru sonuç sayfalarında SERP henüz mafevk sıralarda önem almasına yaver olacaktır. Google, mobil sürümün elbette başarım gösterdiğini, nasıl miktarda hızlı yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan önce okunuşu miktarda kolayca kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği boşluk ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin yüzey kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış bir şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaltarak müşterek özeti ile taharri motoru, kullanıcılara bilgi sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin en az yüzdelik 10’unu SERP’ler üstünde belirtilen işaret erdemli sonuçlardan almaktadır okunuşu bu mevsim zarfında artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakılırsa şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üstünde pozitif etkisi olan ayrıntılı kuyruk sorgularına gene kısa cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı ziyaret etmek daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak ve bilgileri değişmez ve özlü tek şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki misyon önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akil asistanların okunuşu yapmacık zekanın AI, makine öğreniminin okunuşu henüz kişiselleştirilmiş sadece taharri motoru deneyiminin birleşimi nedeniyle dikkate alınması gereken mühim bir kez faktör haline gelmiştir. Google, tek kullanıcının mazi aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna ve işaret ilgili okunuşu güncel bilgileri göndermek düşüncesince sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların müşterek şey satın yolmak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini öteki sayfalara okunuşu medya satım noktalarına göre önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar sadece konuyu sormak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına öncelik verir. İçeriğiniz bu değişme trendine basamak uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine kıymet verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen genişlik önemli sıralama faktörüdür ve eksiksiz arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz hovarda aynı şekilde yüklenmeli, hem hareketli hem de masaüstü platformlarda sorunsuz ancak şekilde çalışmalı ve bütün bölümlerine erişmesi web sitemiz basitçe olmalıdır. Google çeşidinden yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz ayrıntılı sürmesi durumunda, bir kez web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdelik 40’ının geri döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır bir kez marjla engeller. Web sitenizi optimize bulmak okunuşu uygun bir kullanıcı deneyimi sağladığından sakıncasız edinmek çok önemlidir. Yavaş web siteleri, SERP’lerde yüzey sıralarda durum almaz ve ceninisakıt uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google okunuşu Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre ayrıntılı zamandır egemen olmuştur okunuşu sitemizi incele bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar süresince bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ün asistanları ve yapmacık anlak sebebiyle değişmeye başlamış ve değişmeye parça edecektir. Google hâlen bilge güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor ve Google’dan mazruf çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öteki platformlarda beden sıralarda iz almaları özgü içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, öteki her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve ilgi düzeyi, SEO‘daki en tesirli faktörlerden bazılarıdır. İyi araştırılmamış okunuşu şimdiki olmayan sakıt nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. aşırı içerik, tek web sitesinin itibarını ve sıralamasını da ebedî etkileyecektir.

İçeriği eskiden ortaya terk etmek okunuşu insicamlı kaliteyi müdafaa etmek önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO yarışçı sularında sizlere muin olabilir. En ekonomik kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler ayrılmış trendleri ve duyuruları takip etmektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2018 de 7 arama motoru optimizasyonu stratejisiyontemi”

Leave a Reply

Gravatar